Dzisiaj jest środa, 8 lipca, 2020 r. Imieniny: Elżbieta, Adrian, Edgar . Serwis istnieje od 03.07.2002 r. czyli 6580 dni.
Turniej piłki halowej2006-02-19 11:42:50
 Nasza Gazeta Sędziszowska

Po raz kolejny drużyna Olimpii triumfuje w Turnieju


Trzecia edycja Turnieju o Puchar Burmistrza Sędziszowa jest już rozstrzygnięta.

W rozgrywkach wzięły udział cztery ekipy po czterech zawodników. Drużyny Nauczycieli, Palko, Olimpii i Sefako rozegrały między sobą po trzy mecze.

Zawodnicy wykazywali się dużą dynamiką i ciekawą strategią, dlatego bramkarze wyciągali co chwilę piłkę z "siatki”. Na boisku nie zabrakło pozytywnych emocji oraz sportowej rywalizacji. Bardzo często zawodnicy ocierali pot z czoła, co świadczyło o dużym tempie rozgrywanych meczów. W tegorocznym turnieju padła rekordowa liczba bramek, a niejednokrotnie wyniki były dwu-cyfrowe. W dobrej formie zapewne musiała być Olimpia Pawłowice, która strzeliła łącznie 22 bramki, tracąc tylko 12. Co więcej zwycięski skład nie przegrał żadnego meczu, a mecze z jego udziałem stały na niezłym poziomie. W efekcie ekipa z Pawłowic zabrała ze sobą kolejny już puchar.

Kapitan Olimpii - Adam Mysiara wraz z drużyną miał duże powody do zadowolenia, odbierając trofeum z rąk Wacława Szarka - zawodnika nauczycieli.

Przemysław Wątor
[Wersja do druku]


Komentarze:
Host: all98.internetdsl.tpnet.pl 18.03.2006r. (14:50:48)

Wyraź swoją opinię: (komentarze zawierające wyrazy niecenzuralne będą usuwane)
Imię

Email


Opinia

[ Wróć ]
 
Redakcja serwisu nie odpowiada za umieszczone komentarze oraz opinie.
Copyright © 2002 - 2008 sedziszow.info, wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis nie jest stroną oficjalną miasta