Dzisiaj jest środa, 8 lipca, 2020 r. Imieniny: Elżbieta, Adrian, Edgar . Serwis istnieje od 03.07.2002 r. czyli 6580 dni.
Na 50 par2006-02-19 12:14:45
 Gazeta Jędrzejowska

Polonezem rozpoczął się czwarty bal charytatywny w Sędziszowie, zorganizowany przez Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Sędziszowa.

Bal charytatywny w Sędziszowie, który odbył się w ostatnią sobotę, ma na celu zebranie pieniędzy na organizację kolonii dla dzieci z najuboższych rodzin w gminie. Nic więc dziwnego, że zanim rozpoczęto tańce, przewodniczący Stowarzyszenia, na rzecz Rozwoju Sędziszowa Stanisław Mach podsumował dotychczasowe osiągnięcia towarzystwa. Okazuje się, że za pieniądze zebrane podczas bali charytatywnych w 2004 i 2005 roku zorganizowano kolonie w Zakopanem oraz obchody Dnia Dziecka.

Później burmistrz Sędziszowa Wacław Szarek wręczył wszystkim paniom czerwone róże, a następnie poprowadził poloneza z figurami.

W tym roku w balu charytatywnych uczestniczyło więcej niż zazwyczaj osób, doliczyliśmy się bowiem 50 par. Wśród gości byli m.in. Andrzej Lato, dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy, Józef Urban, prezes "Sefako", a także radni miejscy i powiatowi oraz przedstawiciele miejscowego biznesu. Na balu w Sędziszowie był także radny miejski z Jędrzejowa Ryszard Dzwonek z małżonką.

W trakcie balu tradycyjnie odbywa się licytacja prac plastycznych artystów z Sędziszowa, piłek z autografami Grzegorza Laty oraz innych przedmiotów przekazanych przez sponsorów. Królową balu została Małgorzata Dragon, a królem - Sławomir Grzych. Ogółem bal przyniósł dochód w kwocie około 14 tyś. zł.

[Wersja do druku]


Komentarze:
Brak

Wyraź swoją opinię: (komentarze zawierające wyrazy niecenzuralne będą usuwane)
Imię

Email


Opinia

[ Wróć ]
 
Redakcja serwisu nie odpowiada za umieszczone komentarze oraz opinie.
Copyright © 2002 - 2008 sedziszow.info, wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis nie jest stroną oficjalną miasta