Dzisiaj jest środa, 8 lipca, 2020 r. Imieniny: Elżbieta, Adrian, Edgar . Serwis istnieje od 03.07.2002 r. czyli 6580 dni.
Studniówka 20062006-03-09 20:54:16
 Nasza Gazeta Sędziszowska

Wreszcie nadszedł ten upragniony przez maturzystów dzień 4 luty 2006 r. O godz. 18 dyrektor LO Piotr Jaros dokonał otwarcia balu studniówkowego. Powitał przybyłych na tę uroczystość gości: Posła na Sejm RP Konstantego Miodowicza, burmistrza Sędziszowa Wacława Szarka, skarbnika UM Alicję Lisowską, przewodniczącą Komisji Oświaty Annę Skóra, Grono Pedagogiczne, Rodziców oraz maturzystów. Poseł K. Miodowicz i burmistrz W. Szarek skierowali do maturzystów życzenia udanej zabawy studniówkowej i sukcesów na egzaminie maturalnym. Następnie przedstawiciele młodzieży kl. IIIa i IIIb złożyli podziękowania za trud i pracę włożoną w naukę i wychowanie wszystkim nauczycielom, a wychowawcom klas: pani Małgorzacie Kowalczyk i Marii Trojak wręczyli piękne kosze kwiatów.

Studniówkowego poloneza poprowadził Dyrektor LO, partnerowała mu ucz. kl. IIIa Justyna Łaksa. Wspaniały korowód tańczących przesuwał się przed oczami podziwiających gości, nauczycieli i rodziców. Wszyscy uczniowie oczarowali uczestników uroczystości strojami wieczorowymi: dziewczęta zachwycały pięknymi kreacjami w kolorze czerni, bordo, brązu, a chłopcy eleganckimi garniturami.

Na krótko odwiedził młodzież Poseł na Sejm RP Mirosław Pawlak, życząc jej wspaniałej zabawy oraz pomyślnego zdania matury.

Po części oficjalnej wszyscy udali się na posiłek. Rodzice zadbali o odpowiednie menu. Nie zabrakło gorących potraw, ciast różnego rodzaju i owoców. Stoły uginały się pod ciężarem smakowitości.

Gdy uczestnicy zaspokoili pierwszy głód, zabawa rozpoczęła się na dobre. Przepiękny wystrój sali z setkami balonów i gwiazdek oraz profesjonalna gra zespołu – to wszystko złożyło się na niezapomnianą atmosferę tego wieczoru. Radosna, spontaniczna, pełna wdzięku i gracji zabawa trwała aż do białego rana.

Gdy nadszedł jej koniec, wszyscy z niechęcią opuszczali budynek szkoły. Uroczystość ta wzbudziła wiele emocji i pozostawiła mnóstwo miłych wspomnień.

Oby tak pięknie przebiegła matura jak studniówka
– tego należy życzyć maturzystom.

[Wersja do druku]


Komentarze:
Brak

Wyraź swoją opinię: (komentarze zawierające wyrazy niecenzuralne będą usuwane)
Imię

Email


Opinia

[ Wróć ]
 
Redakcja serwisu nie odpowiada za umieszczone komentarze oraz opinie.
Copyright © 2002 - 2008 sedziszow.info, wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis nie jest stroną oficjalną miasta